“Freckles make you spicy!”;)

Prvé,čo ma vždy napadne pri pohľade na pehavú tvár je: “pehy sú bozkami slnka;)”,ako “znamienka su bozkami anjelov”…Pehy sú rozkošné,krásne,sexi a pripomínajú horúce letné dni.Nepíšem to len preto,že sama mám pehy-aj keď mám to šťastie,že sú pravé ;)Nie každý ale chce namáhať svoju pokožku vystavovaním priamemu slnku a preto je tu možnosť pehy vytetovať.Keďže sa venujem permanentnému make-upu už 18.rokov a už nieje žiadne tabu ani tetovanie znamienok,vlasov,korekcia jaziev pigmentami atď,posledným make-up trendom sú práve pehy.

Pri tetovaní pieh treba brať ohľad na typ pokožky,ako je :kvalita kože,sfarbenie a celkový typ tváre.Klientka si vačšinou pripravý fotku pehavej tváre,podľa toho akou hustotou chce svoju tvár pehami pokryť.Väčšinou používam niekoĺko odtieňov na jednu tvár,pretože tak je efekt prirodzenejší.tetovanie sa vpravuje veľmi jemne-nieje potrebné ani znecitlivenie pokožky lokálnou anestézou-samozrejme v prípade ak to klientka vyžaduje,vzhľadom na citlivosť ,je táto požiadavka a postup samozrejmosťou.Tetovanie trvá od cca 20 min- do jednej hodiny.Cena sa pohybuje od 100 eur-250 eur-záleží na množstve a náročnosti prevedenia.Pri výraznejšom tzv hustejšom pokrytí tváre pehami si vyžaduje kvalitný prirodzený efekt dve sedenia-to znamená jednu korekciu,ktorá sa robí po mesiaci.Korekcia je zadarmo.Tetovanie je dočasné,v závislosti od pokožky a tiež pôsobením vonkajších aj vnútorných vplyvov na pokožku.Trvácnosť cca od 6.mesiacov-pár rokov..

Proces hojenia je podobný ako pri NPM /ten si môžte prečítať tu na mojej web stránke v sekcii VOP/NPM).Koža v oblasti tetovania sa do týždna jemne ošúpe,čo si často krát klientka ani nevšimne.Každá klientka dostane špeciálny krém by Mia Maix na ošetrenie tetovanej oblasti tváre.

Pehami sa však dajú zakryť aj nerovnosti pokožky,pigmentové škvrny atď..Niekedy je to možno prijateľnejší a krajší efekt ako tieto nedostatky odstraňovať.Koľko ľudí-toľko chutí a vďaka za veľa možností.A keďže nám leto skončilo a vy máte chuť na letný look aj počas zimných dní,je tu možnosť ;)Objednať sa môžte na telefonnom čísle uvedenom tu na mojej web stránke,kde vám viem poskytnúť aj viac info v prípade otázok.

0903 755 552,email@miamaix.com

#permanentmakeupbymiamaix

Interiérový šperk ako dar...

Magická chvíľa..pokoj.. úsmev na tvári a pocit bezpečia…pochopenia..Pohoda.

Vytvorila som šperk,ktorým môžete obdarovať seba a niekoho na kom Vám záleží..

Vianoce sú onedlho tu a moje interiérové šperky vznikali v lete,v čase, ktorý najviac milujem  a kedy som najviac v pohode a plná inšpirácií:).

Áno vložila  som do nich niečo,čo budete cítiť…

 

Prečo Buddha?

Nevyznávam žiadne náboženstvo a zároveň svojím spôsobom rešpektujem všetky…..

No a Buddha a "tá jeho tvár-ako symbol,tak,ako sa zobrazuje a ako ju “poznáme”-pohľad na ňu,mi prináša vnútorný pokoj,úsmev,slobodu ducha,ochranu,harmóniu a rovnováhu,porozumenie a lásku k životu.

 

Materiál na túto kolekciu používam Swarovski perly,drevo  a prírodné kamene.

Ku každému šperku prikladám príbeh-popis majiteľovi šperku.

Šperky su značené logom a balené v taške s logom.

Buddha/drevo,logo čerešňové drevo -špeciálna vianočná edícia/ -je vytvorený v spolupráci s art-laser majstrom a prevedenie a návrh je naša vzájomná spolupráca.

 

 Šperk je ”interiérový”.A kam ho umiestniť?

Kamkoľvek...na dvere,na okno,nad posteľ,na stenu,v aute…

Nech prináša tomu,komu ho daruješ a jeho rodine ochranu a pokoj v dome :)

 

Enjoy!

Objednávky a viac info:

(limitovaná séria)

email@miamaix.com

Dnes Pár slov k tetovaniu z kreatívnej stránky...

 

Ako pristupujete k svojmu tetovaniu,čo pre Vás znamená,aký odkaz má “vysielať”..to všetko je v zmysle hlbšieho významu.Často krát;)...

Rada by som Vás motivovala k originálnemu výtvoru Vášho tattoo.

Má to velkú silu ak má Vaše tetovanie príbeh,o ktorom môžte rozprávať ak chcete,alebo proste len spomienka,alebo odkaz pre Vás osobne,možno motivácia...

A je jedno či je mini,alebo veľké.Je navždy...

Je fajn,že sa k originalite približujeme stále viac a častejšie,pretože vtedy je radosť tvoriť.

Často krát aj spontánne na mieste spolu  zmeníme prvoplánovaný motív k niečomu výstižnejšiemu,alebo lepšiemu a v tom spočíva spontánna kreativita a práve vtedy vznikajú najlepšie veci;)

A to je ten moment,prečo sme sa stretli vo vzájomnom rešpekte a dôvere!Spolu tvoríme.

Teším sa,že Vás originálnych pribúda!

Vidíme sa priatelia!:)

IMG_6979.JPG

Zdravím Vás priatelia!

”Čas je vzácny a relatívny,”DNES ”-znamená stráviť svoj čas plnohodnotne .Investíciou do seba samého,sa môžeš stať prínosom aj pre niekoho druhého...Stačí len,zladiť sa..."

-ja dnes”

 

Je zaujimavé ako sa sny a priority v živote človeka menia,na základe zážitkov a vôbec…

 

Ešte pred pár rokmi bol môj sen v oblasti môjho pôsobenia a práce,ktorá ma baví a v podstate umenie,ktoré robím formou ako ma aj napĺňa-založiť si školu umenia permanentného makeupu a korekcii v oblasti tvare-”tak inak” uchopeného systému ako je to bežné..

Dnes prechádzam na úplne iný koncept,za ktorý veľa vďačím aj svojim zákazníčkam a zákazníkom počas 19.rokov v tomto ”fachu”;),ale aj sebe a svojho vnímania prístupu ku klientom -často teda v iných službách aj seba ako klienta.

Prechádzam na koncept ”Personal Approach”.

Tento koncept je založený na inšpirácii z  dnešnej uponáhľanej doby,kde sa často krát ženú ľudia viac v zmysle kvantity ako kvality a to  je práve podporované ľuďmi,ktorý vyhľadávaju menšiu kvalitu za menej…

Mojou inšpiráciou bol nie len tento fakt,ale aj medziľudské vzťahy v dnešnej dobe..

Konkrétne tie chladné a neosobné…

To je- keď ma inšpiruje k lepšiemu práve to negatívne,čo zachytím vo svojom živote;)

Môj Ateliér Mia Maix ponúka osobný prístup bez recepcie a bez stretu zákazníka so zákazníkom.

Každý zákazník sa dobrovolne,v prípade záujmu stane členom Ateliéru,na mieste sa zaregistruje a získa členskú kartu a na tomto základe,bude v budúcnosti môcť čerpať z rôznych benefitov tohto členstva.

Osobný priestor,dostatok času a seriózny prístup,náčrt návrhov na tattoo,osobný rozhovor pred zrealizovaním práce,dostatočné a potrebné informácie a pohodu v mojom ateliéri.

Osobný telefonický kontakt vrátane -mobilných aplikácií-Viber,Whatsapp,iMessage,SMS-aj keď sa jedná o prvotné informácie,keďže kontakt cez sociálne siete,je nielen neosobný a neseriózny,ale často krát obmedzený a "filtrovaný" na základe ich pravidiel.

Bezstresovú atmosféru -”SVOJ ČAS”-zažitý mojím ponímaním služieb ohladne skrášľovania a umenia tváre a tela.

Dohoda a ľudský prístup-v mojom ponímaní ,pravidlo "Zákazník náš pán" znie úlisne a neúprimne,často krát aj neadekvátne.U mňa platí pravidlo  Vzájomého rešpektu.

Pravidlá Ateliéru Mia Maix,sú pravidlá,ktoré stanovila spoločnosť Mia Maix s.r.o. a týkajú sa všetkých zákazníkov ateliéru Mia Maix.Prečítať si ich môžte v sekcii VOP na tejto web stránke.

Tieto pravidlá sú platné od vzniku Mia Maix s.r.o. a platia pre každého návštevníka Ateliéru Mia Miax,ktorý využije umeleckú ponuku tohto ateliéru.

Vitajte! -Dnes je náš spoločný ČAS.Tak sa poďme zladiť a tvoriť!:)

Mia Maix