Zdravím Vás priatelia!

”Čas je vzácny a relatívny,”DNES ”-znamená stráviť svoj čas plnohodnotne .Investíciou do seba samého,sa môžeš stať prínosom aj pre niekoho druhého...Stačí len,zladiť sa..."

-ja dnes”

 

Je zaujimavé ako sa sny a priority v živote človeka menia,na základe zážitkov a vôbec…

 

Ešte pred pár rokmi bol môj sen v oblasti môjho pôsobenia a práce,ktorá ma baví a v podstate umenie,ktoré robím formou ako ma aj napĺňa-založiť si školu umenia permanentného makeupu a korekcii v oblasti tvare-”tak inak” uchopeného systému ako je to bežné..

Dnes prechádzam na úplne iný koncept,za ktorý veľa vďačím aj svojim zákazníčkam a zákazníkom počas 19.rokov v tomto ”fachu”;),ale aj sebe a svojho vnímania prístupu ku klientom -často teda v iných službách aj seba ako klienta.

Prechádzam na koncept ”Personal Approach”.

Tento koncept je založený na inšpirácii z  dnešnej uponáhľanej doby,kde sa často krát ženú ľudia viac v zmysle kvantity ako kvality a to  je práve podporované ľuďmi,ktorý vyhľadávaju menšiu kvalitu za menej…

Mojou inšpiráciou bol nie len tento fakt,ale aj medziľudské vzťahy v dnešnej dobe..

Konkrétne tie chladné a neosobné…

To je- keď ma inšpiruje k lepšiemu práve to negatívne,čo zachytím vo svojom živote;)

Môj Ateliér Mia Maix ponúka osobný prístup bez recepcie a bez stretu zákazníka so zákazníkom.

Každý zákazník sa dobrovolne,v prípade záujmu stane členom Ateliéru,na mieste sa zaregistruje a získa členskú kartu a na tomto základe,bude v budúcnosti môcť čerpať z rôznych benefitov tohto členstva.

Osobný priestor,dostatok času a seriózny prístup,náčrt návrhov na tattoo,osobný rozhovor pred zrealizovaním práce,dostatočné a potrebné informácie a pohodu v mojom ateliéri.

Osobný telefonický kontakt vrátane -mobilných aplikácií-Viber,Whatsapp,iMessage,SMS-aj keď sa jedná o prvotné informácie,keďže kontakt cez sociálne siete,je nielen neosobný a neseriózny,ale často krát obmedzený a "filtrovaný" na základe ich pravidiel.

Bezstresovú atmosféru -”SVOJ ČAS”-zažitý mojím ponímaním služieb ohladne skrášľovania a umenia tváre a tela.

Dohoda a ľudský prístup-v mojom ponímaní ,pravidlo "Zákazník náš pán" znie úlisne a neúprimne,často krát aj neadekvátne.U mňa platí pravidlo  Vzájomého rešpektu.

Pravidlá Ateliéru Mia Maix,sú pravidlá,ktoré stanovila spoločnosť Mia Maix s.r.o. a týkajú sa všetkých zákazníkov ateliéru Mia Maix.Prečítať si ich môžte v sekcii VOP na tejto web stránke.

Tieto pravidlá sú platné od vzniku Mia Maix s.r.o. a platia pre každého návštevníka Ateliéru Mia Miax,ktorý využije umeleckú ponuku tohto ateliéru.

Vitajte! -Dnes je náš spoločný ČAS.Tak sa poďme zladiť a tvoriť!:)

Mia Maix